Královský ples | Hokejisté v jiné roli, aneb focení pro Královský ples 2020!

Hokejisté v jiné roli, aneb focení pro Královský ples 2020!

21 Lis Hokejisté v jiné roli, aneb focení pro Královský ples 2020!

Již 6. ročník Královského plesu, který se pravidelně koná pod záštitou hokejového klubu Mountfield HK, se nenávratně blíží. I proto v těchto dnech probíhají všechny důležité přípravy. Jednou velmi příjemnou a zábavnou povinností je každoroční focení na propagační materiály, které se letos uskutečnilo v klubových VIP prostorách. Produkce se tento rok zúčastnila trojice hráčů – Radek Smoleňák, Tomáš Vincour a Matěj Chalupa a nutno říci, že všichni jmenovaní odvedli skutečně skvělý výkon.

Profesionální fotky vznikly díky fotografovi Jakubovi Misíkovi, který také pro Královský ples pravidelně dodává oblíbený CVAKMAT a CVAKBUS.

kubo-misik-foto

O podtrhnutí již tak oslnivého vzhledu našich modelek i modelů se postarala Veronika Dědičová, professional makeup artist, hair stylist a svatební designérka.
Pověstnou třešničkou na dortu pak byly nádherné plesové šaty, dodané Svatebním salonem Bella.

JM7_1584

Královský ples s pořadovým číslem VI. se uskuteční 7. 2. 2020 v Kongresovém centru Aldis Hradec Králové,

Během plesu budete mít jedinečnou příležitost potkat se a pohovořit s hokejisty A-mužstva, zažít barmanskou fire show nebo třeba módní přehlídku a zlatým hřebem večera bude vystoupení zpěváka Petra Koláře! Další podrobnosti o programu zveřejníme již brzy!

Vstupenky půjdou do prodeje v polovině prosince. Cena jednotlivého vstupného činí 390,- Kč sezení malý sál a 450,- Kč sezení velký sál. Aktuální informace naleznete na oficiálním facebooku akce nebo zde na stránkách.