Královský ples | Hráči na módní přehlídce i sympaťák Smoleňák. IV. Královský ples se vydařil

Hráči na módní přehlídce i sympaťák Smoleňák. IV. Královský ples se vydařil

20 Úno Hráči na módní přehlídce i sympaťák Smoleňák. IV. Královský ples se vydařil

Během olympijské pauzy mohly extraligové celky odpočívat a připravovat se na závěrečnou část letošní sezóny. Hradecký klub si přestávku řádně okořenil čtvrtým ročníkem Královského plesu. Hokejisté se tak setkali s fanoušky také mimo ČPP Arénu. Akce se parádně vydařila, návštěvníci se bavili bohatým programem a ti, kteří nemohli dorazit, mohou jen litovat.

28058437_949516815222631_3323390647754959351_n

Ples odstartoval o půl osmé, přítomné již tradičně celým večerem provázel moderátor Tomáš Borovec. O parádní muziku, na niž se výborně tančilo, se ve velkém sále postarala kapela Lucky Band, malý sál naopak patřil vyznavačům modernějšího stylu tance, kde to parádně rozjížděli hradečtí DJs.

O nejeden úsměv na tváři se pak svým výstupem postaral komik Karel Hynek. Mezi půl devátou a půl jedenáctou si především mužská část návštěvníků užívala příjemné příležitosti, kdy se čepovalo pivo zdarma. Zároveň proběhla také módní přehlídka, které se mimo jiné zúčastnili také hráči Mountfieldu HK Martin Látal a Petr Zámorský.

Na závěr si přítomní užili vtipné půlnoční překvapení, při němž mohli zhlédnout také taneční vystoupení několika hokejistů. Napínavý souboj o sympaťáka plesu nakonec vyhrál elegantní Radek Smoleňák.

V průběhu večera se také odehrálo několik plesových soutěží, díky čemuž si řada návštěvníků odnášela z večera domů víc než jen pěkný zážitek. Zvěčnit se v daný moment mohli v jednom z fotokoutků. Nezbývá, než se těšit na Královský ples, který se uskuteční zase za rok, doufejme, že bude stejně vydařený jako ten letošní!

Mountfield HK by rád společně s pořadatelem akce, společností Profesmedia s.r.o., poděkoval všem účastníkům plesu. Věříme, že jste si čtvrtý ročník Královského plesu skvěle užili a již nyní se těšíme na to, že se uvidíme zase za rok!

Fotografie z letošního IV. ročníku naleznete na facebooku Královský ples

Fotografie u fotostěny Královského plesu

Fotografie z Cvakmatu

Fotografie z Cvakbusu