Královský ples | Hradec Králové zažije druhý ročník Královského plesu

Hradec Králové zažije druhý ročník Královského plesu

01 Pro Hradec Králové zažije druhý ročník Královského plesu

Plesová sezóna roku 2016 se nezadržitelně blíží a s ní i Královský ples! Chcete potkat hokejisty jinak než v dresu a na bruslích? Pak si zapište do diáře datum 12. února, protože právě v tento den budete mít exkluzivní příležitost vidět hráče Mountfieldu naživo v královehradeckém Aldisu.

Východočeská metropole vloni zažila historickou premiéru Královského plesu a nutno dodat, že premiéra to byla více než vydařená. Celá akce zaznamenala velký úspěch, a proto se na tuto jedinečnou společenskou událost v krajském městě můžete těšit i v roce 2016. Druhý ročník se opět uskuteční v Kongresovém centru Aldis Hradec Králové.

Letošní Královský ples se stejně jako ten loňský premiérový koná pod záštitou klubu Mountfield HK. Oficiální začátek slavnostního večera je naplánován na 19.30 hodin. A co na přítomné návštěvníky čeká? Pořadatelé akce si i protentokrát připravili bohatý a atraktivní program.

Kromě příležitosti osobně se setkat s hokejisty A-mužstva se zúčastnění mohou těšit na předtančení, vystoupení známého kouzelníka a komika Richarda Nedvěda, talk show se známými osobnostmi, módní přehlídku obchodu Havlíčkova 919, půlnoční překvapení, skvělou muziku, o kterou se postarají DJ‘s v malém sále a spoustu dalšího. Večerem bude provádět moderátor Tomáš Borovec, o hudební doprovod se postará kapela Lucky Band.

Vstupenky na akci půjdou do prodeje v polovině prosince. Cena jednotlivého vstupného činí 350,- Kč sezení malý sál a 400,- Kč sezení velký sál.