Královský ples | Jubilejní V. ročník Královského plesu se blíží. Vstupenky v prodeji od pondělí 17. prosince

Jubilejní V. ročník Královského plesu se blíží. Vstupenky v prodeji od pondělí 17. prosince

15 Pro Jubilejní V. ročník Královského plesu se blíží. Vstupenky v prodeji od pondělí 17. prosince

Vánoce i konec roku se kvapem blíží, což mimo jiné znamená i zahájení prodeje vstupenek na jubilejní V. ročník Královského plesu, který se uskuteční v pátek 8. února 2019! Chcete se opět po roce potkat se svými hokejovými oblíbenci v tváří tvář a zažít nezapomenutelný večer? Svou účast si můžete zajistit již v pondělí 17. prosince!  

Fotka_clanek

Co ještě, ještě pod stromeček? Dál už nemusíte přemýšlet, vstupenky na Královský ples jsou ideálním dárkem pro všechny hradecké fanoušky. Příležitost k jejich pořízení budete mít již následující pondělí 17. prosince, kdy bude spuštěn oficiální prodej.

Na co se na plese těšit? Především na osobní setkání s celým týmem A-mužstva Moutnfieldu HK, vystoupení známého českého stand-up komika Radka Petráše, fantastickou kapelu Lucky Band, soutěže o hokejové i nehokejové ceny, anketu o Sympaťáka plesu z řad hráčů, fotokoutky se zábavnými rekvizitami a spoustu dalšího. Více o programu naleznete zde.

Místa, kde budou vstupenky v prodeji:  Oficiální fanshop Mountfield HK a také v ČPP areně při domácích zápasech A-týmu Mountfield HK.

Ceny vstupenek jsou stejné jako v minulých letech, tedy 400,- Kč sezení velký sál a 350,- Kč volné sezení malý sál.

Pro ty pohodlnější z vás bude v příštím týdnu zahájen i on-line prodej, skrze který si budete moci vstupenky pořídit z vašeho domova. V online prodeji budou k dispozici pouze vstupenky na volné sezení v malém sále.

Další podrobné informace naleznete v sekci vstupenky.