Královský ples | Královský ples se neuskuteční ani v sezóně 2021/22
 

Královský ples se neuskuteční ani v sezóně 2021/22

05 Lis Královský ples se neuskuteční ani v sezóně 2021/22

S nepříjemnou informací přichází pořadatelé VII. ročníku Královského plesu pod patronátem hokejového klubu Mountfield HK, kteří se rozhodli odložit i letošní plánovaný večer, jenž měl proběhnout 17. prosince v KC Aldis. Na vině jsou především omezující restrikce ve spojitosti s COVID-19 a s tím související opatrnější zájem ze strany sponzorů a návštěvníků.

Stejně jako loni, tak i letos se budou muset fanoušci Mountfieldu obejít bez tradiční společenské akce, která doprovází královéhradecký hokej už bezmála 8 let. Pořadatelé ze společnosti Profesmedia zahájili přípravy už v uplynulém létě s optimistickou vyhlídkou a ustupující hrozbou pandemie. Bohužel ani tentokrát ale jejich snažení nevyvrcholí v samotný ples, který je odložen na následující rok.

„Velice nás to mrzí, už jen kvůli fanouškům a také lidem, kteří se na pořádání plesu podílí. Již druhým rokem nám rozdělanou práci utnul COVID-19 a všechna protiepidemická opatření,” uvádí jednatel pořádající agentury Sanny Muharem.

Důvodů, kvůli kterým se rozhodli pořadatelé přípravy přerušit, bylo více. „Jednak jsou to opatření, která platí od 1. listopadu a omezují pohodlí a plnohodnotný zážitek návštěvníků, tak i ekonomická situace na straně sponzorů a samotných fanoušků, jež se projevila především v probíhajícím předprodeji,” konstatuje Muharem.

Fanoušci s již zakoupenými vstupenkami mají možnost:

  • vrácení peněz zpět na účet (kontaktujte info@profesmedia.cz)
  • převedení vstupenky na další rok s garancí stejné ceny

„Věříme, že tradici Královského plesu tyto dva neuskutečněné ročníky neohrozí a v další sezoně jsme připraveni se pustit opět do práce s organizací,” uzavírá s pozitivními vyhlídkami hlavní organizátor.