Královský ples | Královský ples se opět povedl, sympaťákem Dominik Graňák

Královský ples se opět povedl, sympaťákem Dominik Graňák

10 Úno Královský ples se opět povedl, sympaťákem Dominik Graňák

Únorová reprezentační přestávka patří kromě posledního odpočinku před vrcholem sezóny tradičně také Královskému plesu. Letošní rok nebyl výjimkou a hradecký A-tým, vedení klubu, partneři i samotní fanoušci si mohli užít již pátý ročník této společenské akce. Program byl jako vždy našlapaný a na své si musel přijít opravdu každý. Ples se po všech stránkách vydařil a všichni účastníci i ti, kteří to letos nestihli, už se mohou těšit na příští rok.

min

Celá akce odstartovala v kongresovém centru Aldis úderem osmé hodiny, moderátorské žezlo po Tomáši Borovcovi převzal oblíbenec hradeckého publika Peter Frühauf a sličná Veronika Lálová, která obstarala předtančení a předvedla své taneční nadání, když učila základní kroky i samotné hráče. Obsazení na pódiu velkého sálu zůstalo neměnné, k tanci i poslechu celý večer hrála kapela Lucky Band, malý sál ovládli borci za mixážními pulty.

Když na hodinkách naskočily tři nuly, čekalo přítomné tradičně půlnoční překvapení. Ještě předtím ale nastal čas vyhlásit vítěze ankety o TN Trade Sympaťáka plesu, kterým se pro letošní rok stal kapitán Mountfieldu Dominik Graňák, jehož čeká večere s velkou hradeckou fanynkou. Poté už následovala volná zábava a tančilo se až do brzkých ranních hodin.

Královský ples letos oslavil své páté výročí a opět se po všech směrech vydařil. Klub Mountfield HK společně s pořádající agenturou Profesmedia s.r.o. by tímto rád poděkoval všem sponzorům, účastníkům i protagonistům a srdečně je pozval i na ročníky následující.