Královský ples | Královský ples odložen

Královský ples odložen

11 Led Královský ples odložen

Vážení návštěvníci plesu, fanoušci hradeckého hokeje a partneři akce,

s ohledem na aktuální situaci a platná opatření v boji proti nemoci Covid-19 jsme nuceni VII. ročník Královského plesu přesunout na konec roku 2021. Na jaře loňského roku jsme pevně věřili, že se podaří situaci zvládnout a v roce 2021 bude možné pořádat hromadné akce. Podle toho jsme se také pustili do práce, poskládali nabitý program a vymysleli další novinky, díky kterým jste si měli letošní ples naplno užít. Bohužel nyní musíme s jistotou konstatovat, že se tak nestane.

Velmi děkujeme všem partnerům, kteří se rozhodli letošní ročník opět podpořit a hlavně vám všem, kteří jste si zakoupili vstupenky v předprodeji. Informace o způsobu přenosu či vrácení peněz přineseme v následujícím článku.

Ačkoliv jsou momentální opatření omezující a každý na ně může mít odlišný názor, musíme respektovat nařízení a v rámci ochrany zdraví se chovat zodpovědně. I tak přispějeme k tomu, aby se kulturní a sportovní svět opět otevřel veřejnosti.

Tým pořadatelů aktuálně řeší termínovou listinu extraligy v sezóně 2021/22 a podle toho oznámíme i nové datum VII. ročníku Královského plesu. Doufáme, že se na ples těšíte stejně, jako my a nenecháte si ho ujít. My se na něm budeme snažit zúročit 2 roky práce, tudíž by měl být výsledek ještě o poznání lepší!

Přejeme vám hlavně hodně zdraví a pozitivní nálady i v těchto náročných dobách.

Za tým organizátorů ze společnosti Profesmedia
Mgr. Sanny Muharem