Královský ples | Královský ples v sobotu roztancoval Futurum, nečekanému představení přihlížely stovky lidí

Královský ples v sobotu roztancoval Futurum, nečekanému představení přihlížely stovky lidí

12 Led Královský ples v sobotu roztancoval Futurum, nečekanému představení přihlížely stovky lidí

Poněkud netradiční a především nečekané představení mohli zažít návštěvníci OC Futurum Hradec Králové během sobotního odpoledne. Z ničeho nic, uprostřed samotného nákupního centra, se z davu nakupujících vynořila skupinka lidí, která začala znenadání tančit. Nešlo však o náhodné setkání, jak by se mohlo na první pohled zdát, celá akce měla zajímavou formou přilákat na chystaný IV. ročník Královského plesu.

Celému představení přihlížely stovky překvapených lidí, ať už z bezprostřední blízkost, či z ochozů dalších pater nákupního centra. Mnoho z nich si vystou pení fotilo a natáčelo, někteří se dokonce nebáli zahoupat boky do rytmu hudby společně s vystupujícími.

„Nápad na uspořádání podobné akce byl v našich hlavách už dlouho, nicméně finální rozhodnutí padlo začátkem prosince, kdy jsme definitivně usoudili, že do toho půjdeme,“ řekl autor nápadu a představittel agentury pořádající Královský ples Sanny Muharem.

Dle jeho slov bylo nejtěžší částí sehnat dostatečný počet vystupujících a secvičit žádanou choreografii. „Naštěstí se nám podařilo dát dohromady fantastickou skupinu lidí, která se nebála obětovat svůj čas pro náš nápad. Tímto bych jim chtěl ještě jednou velice poděkovat.“

IMG_6770

Výrazný part v celé akci sehrálo i samotné OC Futurum, které od samého počátku akci výrazně podporovalo. „Ano, bez podpory obchodního centra by se akce neuskutečnila. Mimo prostor jsme měli k dispozici technické zázemí a personál.“ Dodává Sanny Muharem.

V rámci vystoupení se objevilo více než 20 tanečníku a tanečnic, větší část z nich se ale ve svém životě tanci nevěnuje. To ovšem v samotném výstupu nebylo prakticky možné poznat, což dosvědčuje píli skupiny při nacvičování choreografie, které zabralo celý měsíc.

Celé vystoupení můžete shlédnout výše.

Poděkování patří všem zúčastněným této akce: choreografie – Bára Kuchtaninová, Královské baletky, další vystupující: třída 4.H, Střední škola služeb, obchodu a gastronomie.

S novinkami, to dobré však zůstává!

Letošní Královský ples se uskuteční 16. února v Kongresovém centru Aldis. Jak akce, o které bylo psáno na předchozích řádkách, dokazuje, pořadatelé se snaží neustále přicházet se zajímavými novinkami a ani letošek nebude výjimkou. Toho dobrého, co z uplynulých ročníků známe, se však dočkáme i letos.

Samozřejmostí je účast hráčů A-mužstva. Pokud byste tedy rádi zašli s jedním z hráčů na skleničku něčeho lepšího k pití nebo ho vyzvali k tanci, na plese budete mít ideální příležitost. Jedním z vrcholů programu bude vystoupení stand up komika Karla Hynka, kterého můžete znát z pořadu Na stojáka. Především dámy se mohou těšit na módní přehlídku. A nebude chybět ani už tradiční půlnoční překvapení.

Dále vás čeká skvělá taneční muzika, pivo zdarma, tradiční i netradiční fotokoutky, spousta soutěží o hokejové i nehokejové ceny a mnoho dalšího.

Další podrobnosti o programu naleznete zde.

Vstupenky jsou stále k dispozici

Ceny vstupenek jsou stejné jako v předchozích letech, tedy 400,- Kč sezení velký sál a 350,- Kč volné sezení malý sál.

Vstupenky jsou k dostání na tradičních místech ve Fanshopu Mountfieldu HK na rohu zimního stadionu a v ČPP areně při domácích utkáních A-mužstva. Další možností, jak si pořídit vstupenky, je on-line prodej na stránkách www.mountfieldhk.cz, skrze který si můžete vstupenky pořídit z pohodlí vašeho domova. V online prodeji jsou k dispozici pouze vstupenky na volné sezení v malém sále.

Více informací o vstupenkách naleznete zde.

Poděkování patří všem zúčastněným, zejména pak