Královský ples | Napsali o nás: Hradec Králové zažije třetí ročník Královského plesu

Napsali o nás: Hradec Králové zažije třetí ročník Královského plesu

22 Zář Napsali o nás: Hradec Králové zažije třetí ročník Královského plesu

Extraliga se již rozběhla naplno, odehráno je prozatím pět soutěžních utkání. V kanadském Torontu navíc probíhá další velká událost, hokejový svátek s příznačným názvem Světový pohár. Hradečtí fanoušci se ale mohou těšit na jinou akci, kde se snoubí sport s kulturou dohromady. Na začátku roku 2017 se totiž v královehradeckém Kongresovém centru Aldis uskuteční v pořadí třetí ročník Královského plesu. A Mountfield HK bude i tentokrát jeho patronem.

Fanoušci hradeckého hokeje, ale i široká veřejnost si mohli Královský ples užít již v předchozích dvou letech. V obou ročnících zaznamenala tato akce obrovský ohlas, a proto si velkou porci zábavy, atraktivní program a setkání s hokejisty, budou všichni zájemci moci užít i v roce následujícím. Královský ples se uskuteční v pátek 10. února 2017 od 19:30.

Přípravy na třetí ročník této společenské akce jsou v plném proudu. Na co se tedy můžete těšit? V první řadě budou opět přítomni hokejisté A-mužstva Mountfieldu HK, se kterými budete mít jedinečnou možnost si popovídat i jinde než na zimním stadionu. Vaše oko potěší módní přehlídka, chybět nebude ani stand-up vystoupení známého komika Daniela Čecha, skvělá porce taneční muziky, zábavné vystoupení a mnoho dalších atraktivních bodů programu.

K poslechu a tanci ve velkém sále zahraje hudební kapela Stop Time Band, moderovat celou akci pak bude hradeckým fanouškům velmi dobře známý moderátor Tomáš Borovec. Těšit se tak můžete na bohatý program s pořádnou porcí zábavy.

Prodej vstupenek na Královský ples bude spuštěn od prosince tohoto roku, vy si však už teď do kalendáře rozhodně nezapomeňte zapsat datum 10. února 2017, neboť právě v tento den se od 19.30 hodin uskuteční již 3. ročník Královského plesu pod patronátem hokejového klubu Mountfield HK. Více informací naleznete na oficiálních stránkách www.kralovskyples.cz nebo facebooku.