Královský ples | Další příležitost k získání volných vstupenek již tuto sobotu ve FUTURU!

Další příležitost k získání volných vstupenek již tuto sobotu ve FUTURU!

19 Led Další příležitost k získání volných vstupenek již tuto sobotu ve FUTURU!

Stále nemáte vstupenky na blížící se Královský ples? Nejvyšší čas si je pořídit, a zajistit si tak účast na této exkluzivní společenské události. Ideální příležitost přijde už tuto sobotu 21. ledna v OC FUTURUM Hradec Králové, kde v nejvyšším ochozu (naproti multikinu Cinestar) proběhne od 11:00 do 17:00 prodej vstupenek.

V rámci tohoto dne zde bude umístěn i fotokout Cvakmat, který znáte z uplynulých plesů, a kde budete mít možnost zapojit se do soutěže o dvě VIP vstupenky na nadcházející ples.

kp2-235kp2

Čas se krátí, vstupenek povážlivě ubývá a kdo bude vyčkávat příliš dlouho, může o již tradiční společenskou akci, jejímž je Mountfield HK patronem, přijít. Pokud se tedy chcete 10. února setkat tváří v tvář s vašimi oblíbenými hokejisty, neměli byste příliš otálet.

Během akce ve FUTURU bude vedle našeho stánku s prodejem vstupenek přítomen také fotokoutek Cvakmat. Vaším úkolem bude vyfotit co možná nejoriginálnější, nejvtipnější, nejnápaditější, zkrátka NEJ fotografii. K tomu vám pomůže celá paleta zajímavých rekvizit, tudíž půjde hlavně o vaši fantazii.

3 nejzajímavější fotografie vybereme a umístíme na facebookový profil Královského plesu, kde necháme fanoušky rozhodnout o celkovém vítězi. Ten poté získá 2 VIP vstupenky na III. ročník Královského plesu.