Královský ples | Třetí ročník Královského plesu je minulostí, večer se opět vydařil!

Třetí ročník Královského plesu je minulostí, večer se opět vydařil!

13 Úno Třetí ročník Královského plesu je minulostí, večer se opět vydařil!

Extraligový finiš základní části přerušila reprezentační pauza, kterou týmy využívají po svém. Většina z nich ale volí hlavně odpočinek. Ten si hradecký klub ještě zpestřil setkáním s fanoušky na společenské akci, již třetím Královském plesu. O tom, že se událost znovu vydařila, nemůže být pochyb. Pro příchozí byl připraven bohatý program a kdo dorazil při pátečním večeru do kongresového centra Aldis, rozhodně neprohloupil.

DSC_6479

Vše odstartovalo úderem osmé hodiny, kdy známá tvář v podobě moderátora Tomáše Borovce pozvala hlavní představitele k sobě na pódium a společně celou akci několika větami zahájili. Úvodní řeč a čest přivítat hosty dostali náměstek primátora Milan Jaroš, generální manažer Mountfieldu HK Aleš Kmoníček a jednatel pořádající agentury Profesmedia Sanny Muharem.

DSC_5581

Poté už naplno propukl slavnostní program a po předtančení třech mladých párů z taneční školy se na parket dostali i všichni příchozí, kterých bylo v prostoru velkého sálu opravdu hodně. Tanečníky doprovázela během celé akce kapela Stop Time Band. Na své si přišli i fanoušci módních trendů, kteří mohli sledovat komentovanou módní přehlídku a spokojené tak byly jak dámy, tak hlavně pánové. Velký úspěch sklidil i známý český bavičDaniel Čech. Ten se svým vystoupením opravdu pobavil a vykouzlil úsměv na tváři všem příchozím.

DSC_6605

Celou akci navíc zpestřil pivovar Primátor. Pro příznivce zlatavého moku totiž připravil jedinečnou akci a své čtyři druhy piva podával po dobu dvou hodin zcela zdarma, čehož hojně využila hlavně mužská část osazenstva. Pro soutěživce byla připravena bohatá tombola a dovedností soutěž, ve které si mohli odvážlivci vyzkoušet střelbu na branku a vyhrát zajímavé ceny.

DSC_6519

Na akci dorazil kompletní A-tým Mountfieldu HK a bezpochyby se dá říct, že i letošní ročník plesu byl opravdu královský a nezbývá nic jiného, než se těšit na ten příští v roce 2018.

16708259_750796661761315_2060318947839512526_n

Mountfield HK spolu s pořadatelem akce, společností Profesmedia, děkuje všem za účast. Doufáme, že se i vám třetí ročník Královského plesu líbil a užili jste si jej minimálně tak dobře jako ten minulý!