Královský ples | Vstupenky na Královský ples

Vstupenky na III. ročník Královského plesu v prodeji už zítra!

15 Pro Vstupenky na III. ročník Královského plesu v prodeji už zítra!


Dlouho očekávané spuštění prodeje vstupenek na III. ročník Královského plesu je tu! Už se nemůžete dočkat, až se na plese skvěle pobavíte a užijete si s hokejisty A-mužstva super večer? Pak si zajistěte svou účast na této exkluzivní akci již zítra v pátek 16. prosince. Vstupenky budou k dispozici na vybraných prodejních místech, a také na zítřejší autogramiádě Mountfieldu HK v hradeckém obchodním centru Futurum.

Pokud stále ještě váháte nad vánočním dárkem pro své blízké, nyní už nemusíte. Pořiďte jim pod stromeček vstupenky na jedinečnou společenskou událost, která Hradci dlouho chyběla! Příležitost k tomu budete mít už zítra, kdy bude zahájen oficiální prodej.

Míst, kde pořídit vstupenky je hned několik:  Oficiální fanshop Mountfield HK, módní obchod Havlíčkova 919, a také při domácích zápasech A-týmu Mountfield HK.

Mimo to budou vstupenky k dispozici i na zítřejší autogramiádě hokejistů Mountfieldu HK v hradeckém Futuru, která bude v tomto obchodním centru probíhat od 17.00 do 18.00 hodin. Se vstupenkami tak budete moci získat podpis či společnou fotografii s vaším oblíbeným hokejistou.

Ceny vstupenek jsou 400,- Kč sezení velký sál, 350,- Kč volné sezení malý sál. Další podrobné informace naleznete v sekci vstupenky.