Královský ples | Vstupenky na VI. Královský ples jdou v úterý do prodeje!

Vstupenky na VI. Královský ples jdou v úterý do prodeje!

16 Pro Vstupenky na VI. Královský ples jdou v úterý do prodeje!

Vánoce i konec roku se kvapem blíží, což znamená i zahájení prodeje vstupenek na již VI. ročník Královského plesu, který se uskuteční v pátek 7. února 2020! Chcete se opět po roce potkat se svými hokejovými oblíbenci v tváří tvář a zažít nezapomenutelný večer? Svou účast si můžete zajistit již v úterý 17. prosince! 

Foto_clanek_prodej

Co ještě, ještě pod stromeček? Dál už nemusíte přemýšlet, vstupenky na Královský ples jsou ideálním dárkem pro všechny hradecké fanoušky. Příležitost k jejich pořízení budete mít již od zítřka 17. prosince, kdy bude spuštěn oficiální prodej.

Místa, kde budou vstupenky v prodeji:  Oficiální fanshop Mountfield HK a také v ČPP areně při domácích zápasech A-týmu Mountfield HK.

Příležitost k zajištění lístků budete mít i na úterní oficiální autogramiádě A týmu Mountfieldu HK v OC Futurum Hradec Králové od 17:30.

Na co se na plese těšit? Především na osobní setkání s celým týmem A-mužstva Moutnfieldu HK, koncert Petra Koláře s kapelou, fantastickou kapelu Stop Time Band, soutěže o hokejové i nehokejové ceny, anketu o Sympaťáka plesu z řad hráčů, fotokoutky CVAKMAT a CVAKBUS se zábavnými rekvizitami a spoustu dalšího. Více o programu naleznete zde.

Ceny vstupenek: 450,- Kč sezení velký sál a 390,- Kč volné sezení malý sál

Pro ty pohodlnější z vás bude spuštěn i on-line prodej, skrze který si budete moci vstupenky pořídit z vašeho domova. V online prodeji budou k dispozici pouze vstupenky na volné sezení v malém sále.

Další podrobné informace naleznete v sekci vstupenky.